16 czerwca dzieci z klas młodszych I-III uczestniczyły w wycieczce do „Bajki Pana Kleksa” w Katowicach.
Czas tam spędzony okazał się niezwykłą podróżą do krain pełnych niespodzianek, kolorów i sekretnych przejść. Dzieci wcielały się w role poszukiwaczy zaginionych przedmiotów Profesora Kleksa. Przemierzały interaktywne stacje łączące naukę fizyki, chemii i sztuki ze światem baśni. Brały udział w warsztatach językowych i wirtualnym spotkaniu z Janem Brzechwą. To była niezwykła przygoda, łącząca edukację z najlepszą zabawą.








